Hallo allemaal,
Vandaag mag ik gastdesigner zijn bij cheerfulsketches. Ik werk altijd graag met hun sketches.
Deze kaart heb ik op verzoek gemaakt. Mijn "oude" buurvrouw heeft weer wat babykaartjes nodig en zoals jullie weten maak ik die graag.
En dit is de sketch


wat een mooi gastdesignerkaartje met de leuke sketch en het schattige plaatje, ik ben ook gastdesigner altijd leuk
BeantwoordenVerwijderengezellige middag bij je zoon en nog gefeliciteerd met zijn verjaardag
groetjes Ellen
Nog gefeliciteerd met de verjaardag van je zoon. Je hebt een leuke babykaart gemaakt. Wat een leuke mobiel heb je gebruikt.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Superlief kaartje laat je zien, schattig plaatje! Gr Ellen
BeantwoordenVerwijderenPrachtig kaartje heb je voor je buuf gemaakt en bedankt dat je onze gastdesigner wilde zijn.
BeantwoordenVerwijderenVeel plezier bij Jeroen en knuffel ze met Finn. En dan over 8 weken weer oma worden....super!
Hele mooie kaart heb je met deze leuke schets gemaakt.lief plaatje en leuk afgewerkt.. Fijn dat je gastdesigner mocht zijn. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenWat een dotje van een gastdesigner kaart Caroline. Ze zijn zeker heel leuk om te maken!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Super lief babykaartje Nicolette.
BeantwoordenVerwijderenAltijd leuk om te maken.
Groetjes Elle-Jeanne
wat een lief kaartje en leuke schets.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Je maakte een mooi en schattige babykaartje met een leuk plaatje,
BeantwoordenVerwijderengroetjes,
Ansx
Nog van harte gefeliciteerd met Jeroen zijn verjaardag! Baby kaartjes zijn altijd leuk om te maken en om te zien, het is een dot Nicolette! Twee maanden zijn zo weer om dan kun je nog een baby knuffelen maar eerst bij Finn geweest en dat was ook vast weer super fijn! Goed weekend,
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Ja... nog van harte met je zoon! En dit kaartje is super zeg! Wat een leukerd!
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke babykaart!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je gastdesigner schap.
Fijn weekend verder, groetjes Crealientje.
Wat een lief kaartje heb je met de schets gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenSchattig kaartje en gelukkig weet ze je nog te vinden voor de geboortekaartjes hihi
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk he even knuffelen met Finn.... en het schiet al op voordat voor Vera!
Groetjes Caroline
Wat een gezellig babykaartje heb je gemaakt! Die blijven zeker leuk om te maken.
BeantwoordenVerwijderenDat plaatje is ook echt een snoepie voor op je kaart.
Heerlijk om even met je kleinzoon te knuffelen. 9 maanden al. Mijn kleindochter is net 3 maanden. Maar die is niet zo van het knuffelen met oma hahaha. Trekt zo een pruillip op als oma een iets te gekke bek trekt hihi.
Maar lief is ze zeker! Oma zijn is zo leuk :) Groetjes, Neltine